Współpracuj z nami

Błękitno-czarna budka dla kota

Kod produktu: LEBU 1312
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
Informacje

Zapewne każdy z Państwa wie jak pod względem wygody wymagające są koty. Niezależnie od tego czy jesteście Państwo właścicielami sfiknsa, persa, kota rosyjskiego, egipskiego, czy dachowca Wasz kot z pewnością ceni sobie wysoki komfort i spokój. Niektóre z czworonogów wolą przebywać w towarzystwie człowieka, inne cenią sobie samotność, dlatego też od wielu lat zajmujemy się obserwacją tych ciekawych zwierząt aby stworzyć produkt niemal idealny, który sprawi, że nawet najbardziej wymagający kot zdecyduje się na wypoczynek w swoim nowym legowisku. Świadomi jesteśmy tego, iż część czworonogów lub obserwować zmieniające się otoczenie, dlatego ich właścicielom polecamy legowiska standarowe, które umożliwią Twojemu pupilowi stałe obserwowanie. Dla tych kotów, które cenią sobie spokój i ciszę przygtowaliśmy zupełną nowość, która z pewnością okaże się hitem tego sezonu. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie pochodzi z naszej najnowszej kolekcji budek i jego zadaniem jest przede wszystkim zagwarantowanie Twojemu pupilowi ciszy i spokoju. 

Błękitno-czarna budka dla kota

Stelaż budki wykonany został wykonany z 3 centymetrowej warstwy pianki poliuretanowej, której głównym zadaniem jest zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz posłania, a także stworzenie ochrony przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, aby zapewnić zwierzęciu nieprzerwany, komfortowy sen. Pianka posiada niesamowitą funkcję memory, dzięki której potrafi powracać do bazowego kształtu, niezależnie od siły nacisku oraz czasu, z jakim była nieprawidłowo użytkowana. Zdolność ta sprawdza się doskonale np. podczas podróży, gdy legowisko wyląduje na dnie bagażnika, to po wyjęciu jest gotowe do użycia. Obicie stworzono z miękkiego i delikatnego w futerka minky w kolorze lazurowym, które jest odporne na zadrapania i pogryzienia. Wnętrze budki oraz poduszka obszyte zostały przyjemną w dotyku bawełną w kolorze czarnym, co w razem ze wcześniej wymienioną barwą obicia stanowi niezwykłe i ciekawe połączenie. W środku poduszki znajduje się duża ilość kulki silikonowej, które to bezpośrednio odpowiadają za wysoki komfort snu oraz są gwarancją miękkości i sprężystości nawet po kilku praniach. Poduszkę bez problemu można wyjąć w celu np. odświeżenia jej. Wejście do legowiska zostało przyozdobione eleganckim wizerunkiem przedstawiającym głowę kota wykonanym z długiego czarnego futerka, co sprawi, że nikt nie będzie mieć wątpliwości do kogo należy budka. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać aby oddzielnie prać stelaż posłania, a oddzielnie poduszkę. Temeratura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a program na który się zdecydujemy nie powinien przekraczać 800 obrotów. Po wyciągnięciu z pralki poduszkę należy "strzepnąć" aby wróciła do swoich oryginalych kształtów. 

Zalety błękitnej budki dla kota: 

  • elegancka, wygodna i bardzo oryginalna
  • wykonana z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • doskonale izoluje od hałasu i przeciągów
  • będzie doskonałym schronieniem dla Twojego kota
  • mogą z niej korzystać zarówno koty, jak i psy
  • przyozdobiona wyrazistym futerkiem
  • posiada wyciąganą poduszkę

 Wymiary zewnętrzne budki dla kota: 

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska