Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów

Legowiska dla psów - nowości na sezon 2010

Dobór deseni oraz kolorystykilegowisko dla psa

Nasza firma sprowadza półprodukty do produkcji legowisk z Francji, Włoch oraz Belgii. Wszystkie legowiska wytwarzane przez York Design uszyte są z wysokogatunkowej bawełny, satyno-bawełny oraz materiałów tapicerskich, bardzo starannie dobieranych pod względem jakościowym i kolorystycznym. Bardzo duża precyzja szycia oraz dbałość o każdy szczegół powoduje, że nasze legowiska dla psów są wysoko cenione wśród Klientów. Doskonałej jakości materiały gwarantują długotrwałe użytkowanie. W naszej stałej ofercie mamy ponad 100 wzorów materiałów do produkcji legowisk, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla swojego psa. Nasi projektanci zadbali, by każde legowisko mogło podkreślić wygląd psa w sposób najbardziej stosowny do jego rasy. Przede wszystkim chodzi tutaj o kolorystykę oraz wzory jakie projektanci dobierają podczas projektowania legowisk. Bo przecież trudno było by się przecież przyzwyczaić do psa rasy owczarek niemiecki który odpoczywałby sobie na mięciutkim legowisku w różowe kwiatki.

legowisko dla psaNa wysoki połysk

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym nie ma miejsca na materiały matowe. Coraz modniejsze stają się satyno-bawełny stosowane jako element wykończenia legowiska. Najlepsi projektanci marki York Design przydają blasku swym nowym legowiskom zarówno za pomocą doboru materiałów, jak i połyskujących dodatków oraz autorskim aplikacjom. W tym sezonie liczy się splendor i luksus, dlatego też legowiska dla psów przyozdabiane są licznymi aplikacjami w postaci haftowanych deseni na materiale. Oczywiście najwięcej haftów znajdziemy na posłaniach zaprojektowanych dla psów ras małych i miniaturowych, gdyż właściciele właśnie tych ras bardzo lubują się w tego rodzaju ozdobnikach. Za przykład może tu posłużyć prezentowane na zdjęciu legowisko dla psa – sofa.  Poduszkę sofy uszyto z lekko połyskującej satyno-bawełny w kolorze różowym natomiast oparcie z elastycznej bawełny. Całość zdobi duża, haftowana aplikacja przedstawiająca różowo-srebrną koronę oraz napis Yorkshire Terrier.

legowiska dla psówUrok tkwi w wykończeniach

Przepych to hasto przewodnie naszych legowisk. Z jednej strony zapewniają go doskonałej jakości materiały o niespotykanych jak dotąd wzorach, z drugiej zaś uzyskujemy go dzięki wyrafinowanych wykończeniom. Ogromną popularność zyskują zapożyczone wzorce nowoczesnych sof i kanap, jakie możemy znaleźć w prawie każdym sklepie meblowym. Choć lejtmotywem najnowszych kolekcji legowisk są motywy zwierzęce, jednak nie brak też florystycznych elementów, dodających legowiskom słodkiego looku. Formy legowisk często czerpiemy z bogactwa nowoczesnych wnętrz oraz spostrzeżeń naszych klientów, którzy pośrednio uczestniczą w projektowaniu niektórych form. Każde legowisko zaprojektowane przez naszych stylistów ma niepowtarzalny styl i urok, dzieje się to za sprawą doskonale dobranych ozdobników. To one stanowią tutaj najważniejsze kryterium wyboru klienta.

legowiska dla psówGładkie kontra wzorzyste

W starciu tym zdecydowane prowadzenie obejmują materiały na których nadrukowane zostały kolorowe wzory. Tendencja ta wspólna dla ubranek i legowisk. Jeśli już pojawiają się materiały o gładkiej strukturze i deseniu, to zawsze staramy się połączyć je z innymi o połyskliwej strukturze lub wyrazistych kolorach. To kolejny już z rzędu sezon, który czerpie inspiracje z florystyki - tym razem na płaszczyźnie wzorów właśnie. Florystyczne motywy pojawiają się jako mocne dodatki  (poduszki, ścianki boczne legowisk) lub mocne desenie pokrywające całość posłania dla psa.