Współpracuj z nami

Torba niebieska kratka

Kod produktu: AKTO 1089
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Marka York Design to czołowy producent akcesoriów dla małych psów. Od kilkunastu lat staramy się projektować przedmioty, które nie tylko uławtwiają życie psom, ale także ich właścicielom. Do nowości jakie w ostatnim czasie zawitały na naszej stronie są gustowne torby z motywem szkockiej kraty. Prezentowany powyżej produkt wykonany został z najwyższej jakości tkanin, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach.  W omawianym przypadku do wykończenia zewnętrznej ścianki użyliśmy wytrzymałej bawełny w kolorze niebieskim na której umieszczony został motyw biało-czarnej kratki. Górny rant torby transportowej obszyliśmy błękitnym futerkiem przez co całość zyskała zdecydowanie na wyglądzie. Również jej wnętrze obite zostało tym samym futerkiem dzięki czemu pieskowi w niej drzemiącemu będzie tak wygodnie, jak w tradycyjnym legowisku. Aby usztywnić całą konstrukcję i wyciszyć wnętrze torby zdecydowaliśmy się na umieszczenie grubego płatu pianki poliuretanowej pomiędzy obiema tkaninami.  Dodatkowo amortyzuje on wszystkie naprężenia lub uderzenia jakie mogą wystąpić podczas transportu psa. 

Niebieska torba posiada ponadto otwór przez który nasz pupil będzie mógł obserwować zmieniające się otoczenie. Ten otwór również  doskonale sprawdza się podczas cyrkulacji powietrza w środku torby. Jeżeli jednak stwierdzimy że to jednak za mało, zawsze możemy rozsunąć długi (na 40 cm) zamek błyskawiczny znajdujący sę się w górnej części transportówki. 

Tworząc ten dodatek psiej gardebroby nie zapomnieliśmy także o niezwykle ważnym aspekcie bezpieczeństwa. W środku torby umieściliśmy niewielką smycz, która przypięta do obroży pieska uniemożliwi mu wyskoczenie z jej wnętrza. Dwa krótkie pasy nośne umożliwiają transport psa zarówno na ramieniu jaki w dłoni.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Produkt występuje w dwóch rozmiarach. Mniejsza torba pomieści małego szczeniaka oraz dorosłego psa którego waga ciała nie przekracza 1,5 kg. Większa transportówka będzie idealna dla psów o maksymalnej wadze do 4-5 kg. 

Zalety torby:
  • niezastąpiona podczas transportu psa
  • posiada mini smycz
  • można prać ją w pralce
  • uszyta z mocnych i odpornych na zniszczenia tkanin 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska