Współpracuj z nami

Torba dla małego psa żółto-czarna kratka

Kod produktu: AKTO 1086
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Od wielu lat wiadomo, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, kochają nas bezwarukowo i chcą spędzać z nami jak najwięcej czasu. Czy my jednak także jesteśmy dla nich najlepszymi kompanami? Zakupienie miski na karmę,legowiska, smyczy, czy szelek by wyprowadzać go na spacer nie wystarcza i napewno nie gwarantuje psu stałego przebywania ze swoim właścicielem. Jak pewnie Państwo wiecie małe psy nie zawsze są w stanie dotrzymać nam kroku gdy wychodzimy z nimi na spacer, lub gdy chcemy przemieścić się z miejsca na miejsce. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom tym z Was, którzy nie chcą więcej denerwować się na swojego pupila, że idzie za wolno i przez to możecie się razem spoźnić na spotkanie ze znajomymi, nasi projektanci stworzyli serię toreb transportowych dla psów, które mają na celu umożliwienie bezpiecznej i komfortowej podróży obu stronom. Prezentowany powyżej produkt wykonany został z najwyższej jakości tkanin. Jako materiału wierzchniego użyliśmy bardzo ładnej i trwałej bawełny w czarnym kolorze. Materiał ten ozdobiony został  interesującym deseniem szkockiej kratki w którą wpleciona została delikatnie połyskująca w słońcu złota tasiemka. Wejście do torby oraz jej górny grzbiet wykończone zostały delikatnym futerkiem w kolorze cytrynowym. Wnętrze transportówki również obite zostało tym samym materiałem, dzięki czemu produkt stanowi zamkniętą całość, a psu odpoczywającemu na miłym w dotyku futerku jest bardzo wygodnie. Cała torba została dodatkowa wzmocniona stelażem z pianki poliuretanowej  co sprawia, że produkt jest bardzo lekki i nie deformuje się nawet podczas długotrwałego użytkowania. Ponadto jest na tyle gruby, że wycisza wnętrze torby i umożliwia psu ucięcie sobie drzemki podczas podróży. 

Dbając o bezpieczeństwo czworonoga nasi projektancji zdecydowali się na umocowanie mini smyczy wewnątrz torby, która przypięta do obróżki psa uniemożliwi mu wyskoczenie z wnętrza. Produkt posiada również dwa średniej długości uchwyty dzięki którym możemy transportować naszego psa zarówno w dłoni jak i na ramieniu.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Nasz nowy produkt dostępny jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszą torbę proponujemy szczeniakom oraz pieskom które ważą nie więcej niż 1,5 kg natomiast większą doradzamy czworonogom o wadze do 4-5 kg.

Zalety torby

  • niezastąpiona podczas podróży z małym psem
  • posiada mini smycz
  • wyposażona w małą kieszonkę na smakołyki
  • można prać ją w pralce
  • odporna na odgniecienia

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska