Współpracuj z nami

Malinowo-różowy transporter dla chihuahua

Kod produktu: AKTO 1292
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Decydując się na zakup, bądź też adopcję psa ze schroniska musimy uświadomość sobie fakt, iż pod naszą opieką znajdzie się żywa istota, która wymaga miłości, czasu i odpowiedniej pielęgnacji. Prawidłowe poświęcenie i stosunek do zwierzęcia, oraz szacunek którym go obdarzamy mogą zostać odwdzięczone przez czworonoga, który na codzień okazywać nam będzie swoją radość. Chwile, które spędzimy razem z psem z pewnością przejdą do niezapomnianych, a on sam zagości już do końca życia w naszych sercach. Przygotowując się jednak na przyjęcie nowego członka rodziny musimy dokładnie przeanalizować jego potrzeby. Decydując się na opiekę nad psem niewielkich gabarytów takich jak chihuahua, york, maltańczyk, czy shih tzu musimy poza karmą, miskami, wszelkiego rodzaju przysmaczkami, czy smyczą zaopatrzyć się także w ciepłe ubrankowygodne legowisko, oraz odpowiedni transporter, który pozwoli nam stale mieć na oku ukochanego psa. Przy zakupie tego ostatniego musimy mieć na uwadze przede wszystkim komfort (zarówno psychiczny, jak i fizyczny) naszego czworonoga. Niestety, duża ilość transporterów, czy plastikowych skipperów, które dostępne są na rynku niestety nie spełnia wszystkich wymagań zwierzęcia. Przebywanie w zamkniętym transporterze może prowadzić do złego samopoczucia, a nawet frustracji małego psa, który ceni sobie przede wszystkim wygodę i możliwość obserwacji. Oferując więc pomocną rękę, nasi projektanci zdecydowali się stworzyć oryginalny i praktyczny produkt, który będzie wygodny nie tylko dla psa, ale także dla jego właściciela - oryginalną torbę. Mamy nadzieję, że fakt, iż produkt trzymać można jak zwykłą torebkę sprawi, że chętnie kupicie ją swojemu psu. 

Malinowo-różowy transporter 

Ścianki boczne transportera dla chihuahua wykonane zostały z grubego bloku pianki poliuretanowej (2 cm), dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa (opieranie się całym ciężarem na ściance bocznej, czy też leżenie na niej) spanie wróci do pierwotnych kształtów. Do jego obicia posłużyło nam oryginalne i miękkie w dotyku futerko w kolorze jasnego różu, które posiada stukturę małych wypustek – dzięki takiej strukturze całość nie tylko wygląda niebanalnie, ale jest też bardzo wygodna. Górny rant transportera, oraz jego wnętrze obite zostały tym samym futerkiem, różniącym się jedynie dla kontrastu kolorem, ekstrawaganckim amarantowym. Średniej długości uchwyty transportera wykonane zostały ze specjalnej taśmy nośnej, która może utrzymać udźwig kilkunastu kilogramów. Wewnątrz produktu znajdą Państwo miękką i niezwykle wygodną poduszeczkę na której piesek może uciąć sobie słodką drzemkę podczas transportu. Omawiany produkt wyposażony został również w specjalną mini smycz, którą przypina się psu do obroży. Jej zadaniem jest zabezpieczenie pupila przed niespodziewanym wyskoczeniem ze środka torby 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściankach bocznych, które przedstawiają napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Istnieje jednak możliwość naszycia wariantu dla psa - ''The Prince sleeps here". O Państwa decyzji prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.   

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.  

Zalety torby dla chihuahua

  • elegancka, praktyczna i bardzo oryginalna
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • przyozdobiona ładnym haftem
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • wyposażona w niewielką smyczkę
  • doskonale sprawdzi się podczas podróży
  • izoluje od zimna i hałasu
  • mogą korzystać z niej także psy innych ras i koty

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi, są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska