Współpracuj z nami

Szelki dla psa różowo-srebrna kratka

Kod produktu: AKSZ 0936
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
Informacje

Zaprezentowane na zdjęciach szelki dla psa zostały powstały za namową naszych klientów (przede wszystkim właścicieli małych yorków oraz maltańczyków) którzy nie mogli nigdzie znaleźć produktu, który da ich pupilom wysoki komfort a im samym bezpieczeństwo podczas spaceru. Ich dodatkową zaletą jest fakt że w żaden sposób nie uciskają szyi psa – jak to bywa najczęściej gdy zastosujemy zwykłą obrożę – docenia ten fakt przede wszystkim właściciele yorków u których stwierdzono genetyczna przypadłość do zapadania się tchawicy.

Widoczne na zdjęciach szelki dla psa zaprojektowane oraz uszyte zostały z najlepszych tkanin jakie importujemy z Włoch oraz Francji. Ich zewnętrzną stronę zdobi lekko połyskująca bawełna z nadrukiem różowo-srebrnej kratki. Od spodu podszyto je specjalną tkaniną której zadaniem właściwa cyrkulacja powietrza – dzięki niej skóra psa nie zostaje podrażniona ani nie poci się. Brzeg szelek wykończony został srebrną, metaliczną lamówką która dodaje niesamowitej elegancji całości. W ich centralnym miejscu (na grzbiecie psa) przytwierdzony został za pomocą czarnej taśmy nośnej niewielki zaczep który służy jako zapięcie do obrożny. Szelki zapinane są pod brzuszkiem oraz pod szyją za pomocą mocnych rzepów.

 

Rozmiary szelek:

Rozmiar 1 – chihuahua, york, ratlerek
Rozmiar 2 – jamnik, pudel, york, maltańczyk
Rozmiar 3 - west highland white terrier, shih-tzu

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Szelki dla psa różowo-srebrne
Bardzo fajne szelki i solidnie wykonane. Ja wzięła dla swojego yorka rozmiar 3, ponieważ on jest max, ten największy z tej rasy. Na niego według rozmiaru są dopasowane, wygląda w nich super. Szczerze polecam ten produkt.
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska