Współpracuj z nami

Szelki dla psa lub kota panterka

Kod produktu: AKSZ 1488
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
Informacje

Jako firma od lat zajmująca się tworzeniem akcesoriów dla psów i kotów co roku staramy się wprowadzać do naszej oferty nowe i świeże kolekcje nowych ubranek, legowisk oraz akcesoriów. W tym sezonie zdecydowaliśmy się postawić na wszechstronność. Dlatego podczas tworzenia naszej tegorocznej serii szelek dla psów i kotów skupialiśmy się na stylu, wygodzie i bezpieczeństwie. I w ten oto sposób powstały nowe, eleganckie szelki, które zadbają o wygodę oraz bezpieczeństwo twojego pupila podczas spacerów. Ich największym atutem są przede wszystkim kontrola nad psem podczas spaceru oraz fakt, iż nie krępują one ruchów zwierzęcia.  

Szelki panterka dla psa lub kota 

Zewnętrzna część naszych szelek wykonana została z tkaniny, na której nadrukowany został motyw panterki. Od wewnątrz, nasze akcesorium podszyte zostało czarnym futerkiem, dzięki któremu włos zwierzaka nie będzie się elektryzował, dzięki czemu z produktu korzystać mogą także psy długowłose. Na górze szelek umieszczony został ponadto pasek odblaskowy, który sprawi, że Twój czworonóg będzie widoczny również podczas nocnych spacerów. Co się tyczy regulacji szelek, to zdecydowaliśmy się postawić na rzepy, które ułatwią zakładanie i zadbają o swobodne poruszanie się psiaka. Na górnej części umieściliśmy także metalowe zapięcie, do którego przymocować można smycz psiaka.  

W razie zabrudzeń szelki z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza.

Zalety szelek dla psa:

  • mogą z nich korzystać zarówno psy, jak i koty
  • dobrze układają się na ciele pupila
  • zapinane na brzuszku
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • nie krępują i nie ograniczają swobody poruszania się pupila
  • doskonale dopasowują się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • mają pasek odblaskowy
  • stylowe i eleganckie
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska