Współpracuj z nami

Szelki dla psa czarno-popielate

Kod produktu: AKSZ 1482
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
Informacje

Dobrze dopasowane do kształtów anatomicznych szelki dla psa mogą stanowić poważną konkurencję dla obroży. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż w większości przypadków szelki są po prostu wygodniejsze dla psiaka. Nie znaczy to jednak, iż obroże nie mają swoich fanów, ponieważ mają. Niektóre psiaki nie lubią być w żaden sposób ograniczane, nawet przez cienkie szelki, dlatego w ich przypadku obroża będzie lepszym rozwiązaniem. Jeśli jednak Wasz psiak nie ma problemu z ubieraniem się w ubranka oraz szelki, to widoczny na zdjęciach powyżej produkt z pewnością podbije ich serce. Nasze szelki powstały dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu są naprawdę komfortowe w noszeniu. Ich stonowana kolorystyka sprawdzi się w przypadku, kiedy Wasz psiak bardzo często brudzi się podczas spacerów, ponieważ czerń zamaskuje wszelkie zabrudzenia związane z codziennym użytkowaniem. Szczególną uwagę warto zwrócić na fakt, iż korzystać z nich mogą zarówno psy, jak i koty. 

Szelki dla psa czarno-popielate

Wierzchnia część szelek powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości, czarnego i lekko połyskującego materiału. Od wewnątrz nasze szelki podszyte zostały 100% bawełną, która to bezpośrednio sprawia, że produkt nosi się wygodnie. Obydwie tkaniny połączone ze sobą zostały za pomocą popielatej, atłasowej lamówki, która zdecydowanie podnosi walory estetyczne produktu. Kolejnym plusem naszych szelek jest to, iż posiadają pasek odblaskowy. Oznacza to, że mimo tego, że produkt utrzymany został w ciemnej kolorystyce, to Wasz psiak, nosząc go, będzie widoczny na ulicy. Oczywiście dodatek wyposażony został także w metalowe zapięcie, które umożliwi przypięcie smyczy. Całość zapinana jest na brzuszku na mocne rzepy, dzięki którym będziecie mieć Państwo możliwość regulacji szelek. Dzięki temu będziecie mogli również korzystać z produktu również w zimie, kiedy to założycie go na ubranko psiaka.   

W razie zabrudzeń szelki z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza.

Zalety czarnych szelek dla psa:

  • dobrze układają się na ciele psa
  • można je założyć na ubranko 
  • nadają się do prania w pralce
  • mogą z nich korzystać zarówno psy, jak i koty
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • zapinane na brzuszku
  • nie krępują swobody ruchu psa 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska