Współpracuj z nami

Szelki dla psa czarno-czerwone

Kod produktu: AKSZ 1483
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
Informacje

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad zakupem szelek dla psa, to spróbujemy Wam przedstawić wszystkie zalety tego dodatku. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na fakt, iż szelki, w przeciwieństwie do obroży, nie ograniczają się do nacisku jedynie dookoła szyjki. Dzięki większej powierzchni dodatku moc z jaką pociągniecie Państwo za smycz rozłoży się w równym stopniu na całą powierzchnię ciała zwierzęcia, nie tylko na szyje. Rozwiązanie to polecane jest przede wszystkim psom małych gabarytów, dla których obróżki mogłyby okazać się bardzo niebezpieczne i doprowadzić do podduszenia psiaka. Kolejną zaletą szelek jest to, że wykonane one zostały z wysokiej jakości tkanin, przez co będą mogły one służyć Twojemu psiakowi przez dłuższy okres. Szelki nadają się ponadto do prania w pralce, dzięki czemu ich utrzymanie w czystości jest zdecydowanie łatwiejsze. 

Czarno-czerwone szelki dla małego psa lub kota

Zewnętrzna część naszych szelek powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości, czarnego, lekko połyskującego materiału, który zamaskuje wszelkie zabrudzenia związane z codziennym użytkowaniem. Strona wewnętrzna została wykonana z czerwonej, 100% bawełny, dzięki której włos pisaka nie będzie się elektryzował. Całość wykończona została czerwoną, atłasową lamówką, która pięknie łączy ze sobą obydwie tkaniny. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż na górze szelek umieszczony został odblaskowy pasek, który sprawi, że Wasz psiak będzie widoczny nawet podczas nocnych spacerów. Ponadto, pomyśleliśmy także o komfortowym zapinaniu, dzięki czemu nasze szelki posiadają rzepy. Takie rozwiązanie umożliwi swobodną regulację zapięcia, dzięki czemu nic nie będzie uciskać Waszego czworonoga.  

W razie zabrudzeń szelki z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza.

Zalety czarnych szelek dla psa:

  • dobrze układają się na ciele psa
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • nadają się do prania w pralce
  • nie krępują ruchów czworonoga
  • posiadają pasek odblaskowy na plecach
  • można do nich przypiąć smycz
  • podszyte bawełną
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska