Współpracuj z nami

Schodki stalowe

Kod produktu: AKSC 1065
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Wielu z nas zauważyło pewnie, że życie bez gadżetów, które zdecydowanie upraszczają codziene życie byłoby trudniejsze. Staramy się jak najbardziej ułatwić sobie funkcjonowanie, by przy tym nie stracić zbyt wiele energii i witalności, które w dzisiejszej świecie są niezwykle porządane. Powinniśmy więc pomyśleć o tym, by nasz pupil także posiadał niezbędne gadżety, które ułatwią mu codzienne poznawanie świata. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom tym pieskom, które mają problem z pokonywaniem przeszkód związanych z wysokością np. łóżka, czy fotela, zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie schodków, które ułatwią im poruszanie się. Prezentowany produkt pasować będzie prawie do wszystkich mebli, a ponadto dzięki swojej kolorystyce doskonale uzupełni wystrój pomieszczenia. Widoczne na zdjęciach schodki dla psa powstały na bazie sprawdzonej i doskonale funkcjonującej od ponad dwóch lat konstrukcji z gąbki oraz nowej warstwie zewnętrznej, która wykonana została z delikatnego futerka w kolorze popielatym, którego powierzchnia jest niezwykle miła w dotyku przez to, że posiada strukturę małych bąbelków. Pokrowiec ponadto przuozdobiony został haftem w kształcie yorka, dzięki czemu produkt ma niezwykły design. Dodatkowo powierzchnia pokrowca która ma styczność z podłożem wykonana została z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu cały produkt jest wyjątkowo stabilny i bezpieczny dla pupila. 

Kolejną atutem schodków jest fakt, iż pokrowiec posiadaj zamek błyszkawiczny na spodzie, dzięki czemu w razie zabrudzeń można go ściągnąć i wyprać w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). 

Zalety schodków:
  • umożlwiają pieskom przemieszczanie się
  • posiadają antypoślizgowy spód
  • lekkie i łatwe w transporcie
  • w całości uszyte z wysokiej jakości futerka koloru popielatego
  • w razie zabrudzeń pokrowiec można wyprać w pralce

Wymiary schodków:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Schodki
Mam małego pieska który ma problem z wyskoczeniem na łóżko a te schodki sprawiają że żadna przeszkoda nie jest dla niego nie do pokonania. Bardzo lubi z nich korzystać szczególnie w nocy kiedy to nawet po kilka razy wchodzi i schodzi z łóżka. Stopnie są lekkie i zarazem bezpieczne zarówno dla psa jak i dla pozostałych mieszkańców domu.
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska