Współpracuj z nami

Schodki lazurowe

Kod produktu: AKSC 1216
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Wielu z Państwa zapewne przyzna nam rację, kiedy wysnujemy wniosek, iż nasze potrzeby są nieograniczone i ciężko spełnić wszystkie. Głównym celem naszej firmy jest więc nie tylko zaspokojenie estetycznych wymagań właścicieli psów, ale przede wszystkim ułatwienie i poprawienie poziomu życia czworonogów. Dodatkiem, który chcielibyśmy Państwu przedstawić są eleganckie i bezpieczne schodki dla psa, które ułatwią mu poruszanie się po różnych poziomach mieszkania. Zapewne wielu z Was doświadczyło sytuacji, kiedy w nocy obudziło Was płakanie psa, który chciał dostać się do łóżka. Wyposażając się w jedne z naszych schodków, problem ten zniknie na zawsze, a Wasz pies bez problemów będzie mógł dostać się tam, gdzie tylko będzie chciał.

Innowacyjny produkt z pewnością ułatwi codzienne funkcjonowanie psom, które mają problemy kostno-stawowe, lub tym, które są starsze i schorowane. Konstrukcja schodków powstała w ten sposób, by całość była bezpieczna, a przy tym wygodna dla czworonoga. Stelaż produktu powstał z grubego bloku gąbki, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się pod naciskiem ciała psa. Trójpoziomowy układ sprawia, że schodki doskonale pasują do większości mebli, a także drzwi samochodów osobowych. Nasi projektanci postanowili upiększyć nowe schodki szyjąc dla nich specjalny pokrowiec z miłego w dotyku futerka w kolorze błękitnym. Jak Państwo widzicie na zdjęciach powyżej, jego struktura nie jest gładka, a posiada dużą ilość małych wypustek, które sprawiają, że schodki wyglądają jeszcze bardziej oryginalnie. Zastosowanie pokrowca jest praktyczne, ponieważ po pierwsze, w razie zabrudzeń łatwo jest go ściągnąć i wyprać, a po drugie, istnieje możliwość zakupu samego pokrowca na schodki, w innym kolorze, dlatego też zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Całość przyozdobiliśmy wizerunkiem małego pieska na pierwszym stopniu. Spód schodków podszyty został antypoślizgowym materiałem, tak by sprawdzał się on nawet na płytkach, czy na parkiecie.

Kolejną atutem schodków jest fakt, iż pokrowiec posiadaj zamek błyszkawiczny na spodzie, dzięki czemu w razie zabrudzeń można go ściągnąć i wyprać w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). 

Zalety schodków dla psa:

  • ułatwiają psu przemieszczanie się
  • posiadają antypoślizgowy spód
  • nadają się do prania w pralce w niskiej temp.
  • przyozdobione haftem
  • lekkie i poręczne

Wymiary schodków:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kokardka zwykła nr 7
Cena od: 8.00 zł
Smycz dla yorka czerwona
Cena od: 58.00 zł
Szelki dla psa czarno-czerwone
Cena od: 49.00 zł
Legowiska