Współpracuj z nami

Popielate schody dla kota

Kod produktu: AKSC 1288
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś Państwo nad faktem w jaki sposób ułatwić możecie codzienne funkcjonowanie swojego kociego przyjaciela, to w dniu dzisiejszym z pewnością znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Nasi projektanci od wielu lat starają się dogłębnie analizować potrzeby zarówno kotów, jak i psów, dzięki czemu z naszej pracowni wychodzi wiele wspaniałych produktów, które doskonale służą zwierzętom. Dla laików, bądź też osób, które nigdy nie mieszkały z kotem na stałe wydawać by się mogło, iż schodki to produkt absolutnie niepotrzebny kotu, ponieważ potrafi on sam wskoczyć, gdzie tylko mu się podoba - nic bardziej mylnego! Zastanówcie się Państwo ile razy musieliście sprzątać rozbite wazony, doniczki, czy ulubione figurki, które przegrały w natarciu z kotem. Bardzo małe grono osób uświadamia sobie fakt, iż większość szkód spowodowana przez koty powstała zupełnie przypadkowo poprzez złe wymierzenie odległości przez zwierzę. Często zdarza się także, iż powierzchnie w naszych mieszkaniach nie są gładkie i suche, przez co kot może wpaść w poślizg i zniszczyć ozoby, które są dla nas istotne. Przychodząc więc z produktem pomocnym zarówno zwierzętom, jak i ich właścielom nasza firma oferuje Państwu jeden z wielu wariantów schodków, które nieco odciążą kota, sprawiając, że jego żywot będzie prostszy i wygodniejszy, a Wasze wazony i doniczki pozostaną w nienaruszonym stanie. :)

Popielate schodki dla kota

Nasz produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jako właściciele kotów doskonale świadomi jesteśmy tego, jak wybredne potrafią być te zwierzęta pod względem produktów, z których będą korzystać - dlatego też przy projektowaniu schodków wzięliśmy pod uwagę wszystkie potrzeby potencjalnego użytkownika. Odpowiednia ilość badań i eksperymentów pozwoliła nam wysnuć wniosek, iż najlepszym i najbardziej odpowiednim materiałem, który stanowić będzie konstrukcję produktu jest blok pianki poliuretanowej. Główną zaletą tej materii jest fakt, iż posiada ona funkcję Memory. Zastanawiacie się Państwo co to oznacza? Jest to funkcja bardzo przydatna, ponieważ uniemożliwia zmianę kształtu produktu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania, gwarantując przy tym długowieczność schodków. Ze względu na swoją strukturę sprawi, że zwierzęciu z niej korzystającemu będzie bardzo wygodnie - jest bardzo miękka. Warto także zwrócić uwagę na to, iż jest bardzo bezpieczna, ponieważ przy ewentualnym straceniu równowagi przez zwierzę, doskonale zamortyzuje upadek. Pokrowiec, który naciągnięty został na blok pianki wykonany został z miłego w dotyku, popielatego futerka, które podnosi walory estetyczne produktu. Dodatkowo, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu i aplikacji na pierwszym schodku, dzięki czemu całość jest doskonale wykończona i przyozdobiona.  

Kolejnym atutem schodków jest fakt, iż pokrowiec posiada zamek błyskawiczny na spodzie, dzięki czemu w razie zabrudzeń można go ściągnąć i wyprać w pralce (temp. 40 stopni Celsjusza z programem nastawionym na niskie wirowanie, max 800).   

Zakup schodków dla kota zalecamy przede wszystkim właścicielom, których pupile są starsze, schorowane, bądź też niepełnosprawne - dajemy Państwu gwarancje, iż doskonale sprawdzą się w Waszym domu, ułatwiając codzienne funkcjonowanie Waszemu kotu. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż ich wysokość wymierzona została w taki sposób, by pasować niemal do wszystkich mebli, z jakich korzystamy na codzień, dzięki czemu schodki znajdą jeszcze większe zastosowanie. 

Zalety schodków dla kota:

  • ułatwią kotu przemieszczanie się
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • są wygodne i bezpieczne
  • posiadają antypoślizgowy spód
  • mogą z nich korzystać także psy
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • przyozdobione elegancką aplikacją

Wymiary schodków:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska