Współpracuj z nami

Czarne schodki dla psa minky

Kod produktu: AKSC 1286
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Bardzo często zwracacie się do nas Państwo z pytaniem, czy istnieje produkt, który ułatwiłby przemieszczanie się starym, bądź też niedołężnym zwierzętom. O ile nic nam nie wiadomo na temat wózków, które ułatwiałyby psom, czy kotom przemieszczanie się po płaskiej powierzchni, o tyle wiemy, że niezwykle przydatnym i pomocnym produktem są schodki, które ułatwiają zwierzętom przemieszczanie się pomiędzy różnymi poziomami. Zdarza się także, iż psy od małego nauczone są spać z nami w łóżku i na starość, kiedy to nie są już takie zwinne i silne, niezwykle ciężko im zmienić swoje położenie, co może wywołać ich frustrację, a co za tym idzie płacz, który w nocy jest w stanie nas wybudzić nawet z mocnego snu. Przychodząc na ratunek zarówno psom, jak i ich właścicielom, zdecydowaliśmy się zaprojektować i stworzyć wygodne i praktyczne schodki, które przestawiane w różne miejsca, ułatwią psu zdobywanie nieosiągalnych dotychczas miejsc. Odpowiednia konstrukcja, oraz wykorzystanie praktycznych tkanin sprawdza się u wielu czworonogów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. 

Czarne schodki dla psa minky

To produkt najwyższej jakości zaprojektowany oraz wykonany w całości w naszej firmie. Jego forma została skonstruowana tak, aby schodki pasowały do większości mebli oraz pozostałych akcesoriów, z których na codzień korzystać może pies. Profil schodków wykonany został z utwardzanej pianki poliuretanowej, dzięki czemu są one bardzo lekkie, a także nie odkształcają się pod naporem ciała pupila. Dzięki zastosowaniu takiego stelażu całość jest bezpieczna i daje gwarancję długowieczności. Nasi projektanci oraz styliści zdecydowali się nieco upiększyć produkt, sprawiając jednocześnie, że stanie się on bardziej praktyczny i lepiej pasujący do różnych wnętrz. Zewnętrzna strona schodków, która właściwie stanowi o uroku produktu to naciągany na gąbkę pokrowiec, wykonany z najwyższej jakości tkaniny, jaką jest czarne futerko minky. Zastosowanie takiego materiału nie tylko doskonale ozdabia całość, ale także sprawia, że korzystanie ze schodków jest przyjemniejsze dla zwierzęcia. Zastosowanie formy, którą łatwo można ściągnąć ma zastosowanie ze względu na dwie rzeczy, po pierwsze - w razie zabrudzeń wystarczy jedynie ściągnąć pokrowiec i wyprać go w pralce automatycznej, a po drugie - gdyby sam pokrowiec uległ zniszczeniu, bądź też chcieliby Państwo nieco zmienić wygląd schodków, to możecie u nas zamówić sam pokrowiec na schodki w innym kolorze, bądź też wykonnany z innych materiałów. Całość przyozdobiliśmy wizerunkiem małego pieska na pierwszym stopniu. Spód schodków podszyty został antypoślizgowym materiałem, tak by sprawdzał się on nawet na płytkach, czy na parkiecie. 

Kolejnym atutem schodków jest fakt, iż pokrowiec posiada zamek błyskawiczny na spodzie, dzięki czemu w razie zabrudzeń można go ściągnąć i wyprać w pralce (temp. 40 stopni Celsjusza z programem nastawionym na niskie wirowanie, max 800).   

Zalety schodków dla psa:

  • ułatwiają psu przemieszczanie się
  • posiadają antypoślizgowy spód
  • nadają się do prania w pralce w niskiej temp.
  • przyozdobione haftem
  • lekkie i poręczne
  • praktyczne i bardzo wygodne dla zwierzęcia

Wymiary schodków:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska