Współpracuj z nami

Plecak dla małego psa popielato-zielony

Kod produktu: AKPL 1277
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
55.00 szt
Informacje

Kolejną nowością która niedawno zawitała w naszym sklepie jest plecak dla psa. Do jego uszycia zainspirowała nas wakacyjna wędrówka w góry, gdzie na szlaku nieustannie spotykaliśmy wędrujących z psami turystów. Każdy z nich był doskonale przygotowany do tej przygody, ponieważ co chwilę na postojach zauważyć można było osoby które ze swojego plecaka wyciągały miseczkę i nalewały psu wody, aby ten za bardzo się nie odwodnił. Wpadliśmy więc na pomysł aby nieco odciążyć plecak turysty ujmując z niego wszystkie psie akcesoria. Wraz z zespołem naszych projektantów postanowiliśmy stworzyć plecak, który mógłby nieść sam pupil. Jest to doskonałe rozwiązanie bowiem niewielki ciężar jaki znajduje się w plecaku dodatkowo stymuluje psa do nieustannego wysiłku co z kolei pozytywnie wpływa na jego kondycję fizyczną. Produkt ten wielu z Państwa może wydawać się niepotrzebny, jednak chcielibyśmy podkreślić, iż my, za każdym razem, kiedy zabieramy nasze czworonogi choćby na spacer do parku, to zakładamy im plecaczki, w których chowamy miskę, czy identyfikator, który w razie zagubienia się psa, ułatwiłby osobie, która go znalazła, odprowadzenie go do domu. Z własnych obserwacji możemy ponadto powiedzieć, iż odkąd wykorzystujemy na spacerach te praktyczne akcesoria, to naszym pupilom zdecydowanie poprawiła się kondycja, oraz sylwetka. Mamy więc nadzieję, iż nasze nowe akcesorium przyjmiecie Państwo z radością. 

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt w całości uszyty został z ładnej i odpornej na przetarcie kodury w kolorze popielato-zielonym. Jego wewnętrzna strona wykonana została z miękkiej tkaniny, która doskonale przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra pieska nie poci się nawet po przebyciu bardzo długiego dystansu. Za właściwe dopasowanie plecaka do ciała psa odpowiada szereg troków wykonanych z mocnej taśmy nylonowej. Każdy z troków poosiada również plastikową klamrę, dzięki której plecak bardzo łatwo zakłada się psu na grzbiet.  

Tylna część plecaka wykonana została z materiału przepuszczającego powietrze, przez co skóra psa nie poci się nawet podczas dużych upałów. Dzięki zastosowaniu niewielkich troczków oraz specjalnej poduszce, umieszczonej na klatce pupila produkt nie spada ani nie przesuwa się po ciele psa.  

Uwaga : Zaleca się aby waga plecaka (zapełnionego) nie przekraczała 25-30% masy ciała psa.

Zalety plecaka:

  • pomieści niezbędne do podróży akcesoria
  • wykonany z wysokiej jakości materiału, który przepuszcza powietrze
  • równo obciąża części ciała psa
  • jest jednokomorowy
  • idealny na letnie wędrówki w góry
  • nadaje się do prania w pralce
  • łatwy w ubieraniu

Wymiary plecaka:

  • szerokość 13 cm
  • wysokość 15 cm
  • głębokość 4 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska