Współpracuj z nami

Krawat dla psa lub kota w fioletowo-różową kratę

Kod produktu: AKMU 1330
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
25.00 szt
25.00 szt
25.00 szt
Informacje

Czy myśleli Państwo o wzbogaceniu garderoby swojego pupila o kilka eleganckich akcesoriów? Jeśli tak to nie mogliście Państwo trafić lepiej, ponieważ nowe, szykowne krawaty i muchy od York Group są już dostępne. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny zdecydowaliśmy się zaprojektować kolekcję dodatków, które sprawią, że Wasz czworonóg będzie olśniewał i wyróżniał się na tle innych spacerujących zwierzaków. Widoczny na zdjęciach powyżej krawat to dodatek, bez którego nie obejdzie się żaden modny czworonóg w sezonie wiosenno-letnim. Nasz produkt jest dostępny w dwóch rozmiarach, co znacznie pomoże w wyborze odpowiedniego wymiaru dla pupila, który z pewnością polubi swój nowy dodatek. Zarówno krawat jak i muchę można zakupić osobno, jednak można je kupić w komplecie i nosić na zmianę co znacznie poprawi prezencję Twojego czworonoga.

Krawat dla psa lub kota w fioletowo-różową kratę 

Prezentowany powyżej krawat jest w fioletowo-czarną kratę, a jasne akcenty dodają całości odrobiny kontrastu, dzięki czemu krawat prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko. Do wytworzenia owego krawatu wykorzystaliśmy elegancki materiał, który sprawia, że sylwetka zwierzaka będzie optycznie smuklejsza. Akcesorium przytwierdzono do czarnej gumki, która jest zapinana na zatrzaski, a dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do budowy ciała czworonoga. Gumkę można regulować (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły), co pozwoli na dopasowanie obwodu produktu do szyi zwierzęcia. Ważnym jest, aby stosować się do paru porad, które pomogą w utrzymaniu produktu w należytej czystości. Krawat powinno się prać ręcznie w letniej wodzie, następnie wytrzeć w ręcznik, uformować odpowiedni kształt i pozostawić do swobodnego wyschnięcia. 

Zalety krawatu dla psa lub kota:
  • wykonany z wysokiej jakości materiału
  • doskonale dopasowuje się do ciała zwierzęcia
  • nie krępuje ruchów
  • wysmukla sylwetkę
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • stanowi doskonały dodatek na sezon letni
  • mogą z niego korzystać zarówno pieski, suczki, jak i koty
 

Produkt występuje w dwóch rozmiarach:

 

Rozmiar Wymiary krawata Obwód szyi
rozmiar 1

15 cm długość (w najdłuższym miejscu),
7,5 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

26 cm - 32 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar 2

20 cm długość (w najdłuższym miejscu),
10 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

40 cm - 48 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar inny  - podany przez klienta indywidualny obwód szyi psa

O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

Uwaga!
Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych

Jeśli spodobał się Państwu widoczny na zdjęciach powyżej krawat to z pewnością przypadnie Wam do gustu także muszka, która wykonana została dokładnie z tego samego materiału, co opisywany powyżej dodatek. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu obydwu produktów.  

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska