Współpracuj z nami

Fioletowo-różowo mucha dla kota z czarnymi dodatkami

Kod produktu: AKMU 1343
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
25.00 szt
25.00 szt
25.00 szt
Informacje

Jeśli zastanawiacie się Państwo w jaki sposób poprawić wygląd swojego czworonoga i sprawić, aby oglądali się za nim przechodnie, których mijacie razem na spacerze, to jesteście pod dobrym adresem. Zainspirowani psimi trendami, które obiegły już świat zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie czegoś ekstrawaganckiego i niecodziennego do naszej oferty. Z początku byliśmy nieco sceptycznie nastawieni, jednak po założeniu jednego z krawatów na własnego psa diametralnie zmieniliśmy zdanie. Doszliśmy do wniosku, iż Polska jest gotowa na ekstrawagancki dodatek, który doda szyku i klasy każdemu modnemu czworonogowi. Z uwagi na fakt, iż zbliża się sezon wiosenno-letni to właśnie teraz chcielibyśmy zaproponować Państwu zakup jednej z naszych muszek, których zadaniem nie jest ogrzewanie, czy chronienie zwierzęcia przed deszczem, a dodanie szyku i klasy. Mamy nadzieję, iż odpowiedni dobór materiałów, oraz doskonałe wykonanie sprawi, że zarówno Wy, jak i Wasze koty pokochanie nasze muchy.

Fioletowo-różowo mucha dla kota z czarnymi dodatkami 

Widoczna na zdjęciach powyżej muszka jest w fioletowo-różową kratę, a czarne akcenty dodają całości odrobiny kontrastu, dzięki czemu mucha prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko. Do wytworzenia owego produktu wykorzystaliśmy elegancki materiał, który sprawia, że sylwetka zwierzaka będzie optycznie smuklejsza. Akcesorium przytwierdzono do czarnej gumki, która jest zapinana na zatrzaski, a dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do budowy ciała czworonoga. Gumkę można regulować (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły), co pozwoli na dopasowanie obwodu produktu do szyi zwierzęcia. Ważnym jest, aby stosować się do paru porad, które pomogą w utrzymaniu produktu w należytej czystości. Muchę powinno się prać ręcznie w letniej wodzie, następnie wytrzeć w ręcznik, uformować odpowiedni kształt i pozostawić do swobodnego wyschnięcia. 

Zalety różowo-fioletowej muchy dla kota:

  • mogą z niej korzystać zarówno psy, jak i koty
  • wykonana z wysokiej jakości materiałów
  • doskonale sprawdzi się w roli dodatku do ubranka
  • nie krępuje ruchów czworonoga
  • elegancka, wygodna i praktyczna
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • doskonale sprawdzi się przy okazji świąt i imprez
 

Produkt występuje w dwóch rozmiarach:

 

Rozmiar Wymiary krawata Obwód szyi
rozmiar 1

7,5 cm wysokość (w najwyższym miejscu),
9 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

26 cm - 32 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar 2

11 cm wysokość (w najwyższym miejscu),
14 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

40 cm - 48 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar inny  - podany przez klienta indywidualny obwód szyi psa

O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

Uwaga!
Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych

Jeśli spodobała się Państwu widoczna na zdjęciach powyżej muszka to z pewnością przypadnie Wam do gustu także krawat, który wykonany został dokładnie z tego samego materiału, co opisywany powyżej dodatek. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu obydwu produktów. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska