Współpracuj z nami

Amarantowo-czarna muszka w kratkę dla psa

Kod produktu: AKMU 1340
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
25.00 szt
25.00 szt
25.00 szt
Informacje

Wysoka jakość wykonania oraz odpowiedni dobór materiałów to cechy, które charakteryzują nasze produkty. Od wielu lat staramy się nie tylko popolaryzować ideę ubierania zwierzaków, ale także dbania nie tylko o ich samopoczucie, ale także wygląd zewnętrzny. Zainspirowani hodowcami, którzy czasem decydują się brać udział ze swoimi czworonogami w wystawach zdecydowaliśmy się zaprojektować dodatki typowo ozdobne, które idealnie wpisują się w kanony mody - muszki i krawaty. Produkty te powstały dzięki współpracy najlepszych projektantów i krawców, dlatego też możecie być pewni, iż Wasz pupil pokocha swoje nowe akcesorium. Klasy i szyku, których doda Waszym psom lub kotom widoczna na zdjęciach powyżej muszka, nie powstydziłby się żaden specjalista w dziedzinie mody. Mamy nadzieję, iż oferowane przez nas produkty nie tylko podbiją serca Waszych czworonogów, ale także przechodniów, których miniecie na spacerze ze swoim pupilem. 

Amarantowo-czarna muszka w kratkę dla psa 

Zestawienie tych dwóch kolorów, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej jest oryginalne i nietuzinkowe oraz sprawi, że wasz zwierzak będzie się prezentował unikalnie i szykownie podczas przechadzki po parku i z pewnością zwróci na siebie uwagę. Do wykonania naszej muszki wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiał, na którym nadrukowana została amarantowo-czarna kratka. Kolorystyka ta doskonale współgrać będzie z pupilami o ciemnym włosie, bądź sierści, ponieważ doskonale je wysmukli. Muchę przyczepiono do czarnej gumki zapinanej na zatrzaski, która dzięki swojej elastyczności dopasuje się do budowy ciała zwierzaka. Gumkę można regulować (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły), co pozwoli na dopasowanie obwodu produktu do szyi czworonoga. Zalecamy zastosowanie się do kilku porad pomagających podczas prania produktu. Produkt powinno się prać ręcznie w letniej wodzie, następnie wytrzeć w ręcznik, uformować odpowiedni kształt i pozostawić do swobodnego wyschnięcia.    

Zalety amarantowej muszki:

  • elegancka, wygodna i praktyczna
  • wykonana z wysokiej jakości materiałów
  • dodaje szyku i klasy
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • doskonale dopasowuje się do kształtów czworonoga
  • nie krępuje ruchów
  • stanowi doskonały dodatek do ubranka 
 

Produkt występuje w dwóch rozmiarach:

 

Rozmiar Wymiary krawata Obwód szyi
rozmiar 1

7,5 cm wysokość (w najwyższym miejscu),
9 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

26 cm - 32 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar 2

11 cm wysokość (w najwyższym miejscu),
14 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

40 cm - 48 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar inny  - podany przez klienta indywidualny obwód szyi psa

O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

Uwaga!
Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych

Jeśli spodobała się Państwu widoczna na zdjęciach powyżej muszka to z pewnością przypadnie Wam do gustu także krawat, który wykonany został dokładnie z tego samego materiału, co opisywany powyżej dodatek. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu obydwu produktów. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska