Współpracuj z nami

Fioletowo-czarne majtki dla psa

Kod produktu: AKMA 1325
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
26.00 szt
26.00 szt
26.00 szt
Informacje

Jako właściciele yorków i maltańczyków doskonale świadomi jesteśmy tego, iż są to rasy niezwykle wymagające nie tylko pod względem pielęgnacji, ale także czasu z właścicielem, którego potrzebują aby poczuć się bezpiecznie. Dzięki temu, iż są niewielkich gabarytów, to ich transport jest o wiele łatwiejszy oraz często możemy zabrać je ze sobą w torebce na zakupy. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Nasze czworonogi od czasu do czasu są  "niedysponowane", co wiąże się z tym, iż zabrudzają meble i wykładziny w naszych mieszkaniach, czy nawet tapicerkę w samochodzie. Chcąc nieco wpłynąć na komfort naszych czworonożnych przyjaciół zdecydowaliśmy się zaprojektować nową kolekcję majtek dla psa, których zadaniem jest zadbanie o odpowiednią higienę i komfort suczki, oraz ochrona mebli przed zabrudzeniami. Mamy nadzieję, iż nasza dbałość o szczegóły oraz odpowiednie wykonanie przełoży się na odbiór produktu przez Waszego czworonoga. Majtki dla psów uwielbiane są na całym świecie nie tylko ze względu na swoją praktyczną stronę, ale także z uwagi na fakt, iż stanowią doskonały element psiej garderoby, który podkreśla atuty czworonoga.

Fioletowo-czarne majtki dla psa 

Dobór kolorów majtek dla psa nie jest przypadkowy, bowiem delikatny fiolet, połączony z intensywną czernią doskonale podkreślać będzie atuty czworonożnej damy. Wykorzystanie eleganckiego, przewiewnego i cienkiego materiału wpłynie na komfort i wygodę psa. Produkt obszyty został czarną gumką, dzięki której majteczki doskonale dopasowują się do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Aby nieco rozweselić całość zdecydowaliśmy się ozdobić majtki delikatną, ale wyrazistą, czarną falbanką. Tym Państwu, którzy jeszcze lepiej chcą zadbać o higienę swojego czworonoga, proponujemy umieszczenie w majtkach wkładki higienicznej (tak jak jest to widoczne na zdjęciu powyżej). Majtki zapinane są na regulowane zatrzaski co bardzo ułatwia ich użytkowanie (w przypadku, gdy regulacja jest zbyt duża wystarczy tylko obciąć zbędną część gumy i delikatnie przypalić końce aby się nie snuły). Od wewnątrz majtki posiadają dyskretne gumeczki, które starannie utrzymują wkładkę higieniczną. Po jej zabrudzeniu wystarczy tylko ją wymienić na świeżą zapewniając suczce komfort. Majtki można prać w pralce, w temp. 40 st. Celcjusza i wirować do 800 obrotów. 

Zalety fioletowych majteczek dla suczki:

  • wygodne, praktyczne i eleganckie
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • podkreślają atuty czworonoga
  • doskonale dbają o higienę suczki 
  • nie krępują ruchów

Rozmiary majtek:

Rozmiar Waga psa Przykładowa rasa
1 psy ważące do 2 kg Chihuachua, Yorkshire, Pinczer miniaturowy
2 psy ważące od 2 kg do 3,5 kg Grzywacz, Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Pudel
3 psy ważące od 3,5 kg do 5 kg Grzywacz, Shi-Tzu, Mops, Westie, Jack russel

 

  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 1 - ok. 29 cm (proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia)
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 2 - ok. 34 cm (proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia)
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 3 - ok. 39 cm (proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia)
Wybrany rozmiar należy zaznaczyć w "KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA"

Uwaga!

Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska