Współpracuj z nami

Siedzisko samochodowe żyrafa

Kod produktu: AKFO 1074
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje
Kiedy przewozimy dziecko w samochodzie chcemy mu zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo i wygodę, ale czy równie ważne jest dla nas dobre samopoczucie i spokój czworonoga? Wiemy, że dla wielu z Was pies jest jak członek rodziny, a niekiedy także traktowany jest jak dziecko, dlatego chcialibyśmy przekonać Państwa do zakupu jednego z fotelików samochodowych, które znajdują się w naszej ofercie by zapewnić pieskowi "ludzkie" warunki podróży.  Nowy model fotelika wykonany został z najlepszych materiałów jakie obecnie dostępne są na rynku. Zewnętrzna strona siedziska obszyta została czarną kodurą,która odporna jest na przetarcia oraz zabrudzenia, a wewnętrzna z niezwykle miłego w dotyku futerka z nadrukiem beżowo-brązowych łatek do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej żyrafy. Zarówno poduszka, na której odpoczywać będzie piesek, jak i ścianki boczne, na których może on oprzeć głowę, wypełnione zostały kulkami silikonowymi, dzięki czemu legowisko jest bardzo wygodne i umożliwi Waszemu pupilowi spokojny sen. Dodatkowo wysokie ścianki posłania sprawiają że zwierzę nie wypadnie z niego nawet podczas bardzo ostrych zakrętów. 
Projektując nasz nowy produkt nie zapomnieliśmy także o głównym założeniu, jakim było zapewnienie bezpieczeństwa psu. W środku fotelika umieszczona została regulowana mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub szelek. Jest ona na tyle długa, że może on bez problemu obserwować przemijający obraz za szybą. Jej zadaniem jest powstrzymanie psa przed niekontrolowanym przemieszczaniem się wewnątrz całego samochodu. Również sam fotelik wyposażony został w komplet troków mocowanych do pasów bezpieczeństwa, dzięki którym produkt pozostaje na swoim miejscu.
 
Zalety fotelika:
  • miękki i bardzo wygodny - pomieści psa ważącego maksymalnie 6-7 kg
  • wyposażony w mini smycz
  • łatwy w montażu
  • wygodny i miękki
  • może być wykorzystywany także jako tradycyjne legowisko
  • można prać go w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach)
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Dres malinowy dolar
Cena od: 110.00 zł
Domek HSH jasny beż
Cena od: 210.00 zł
Legowiska