Współpracuj z nami

Siedzisko samochodowe zebra

Kod produktu: AKFO 1073
Cena: 150.00
Produkt archiwalny
Informacje
Dla jednych podróżowanie z psem to ogromna frajda i zabawa, dla innych to spory stres, który spowodowany jest bezpieczeństwem nie tylko podróżujących osób, ale także samego czworonoga. Nie wszystkie psy bowiem leżą w spokoju przez czas podróży,lecz chcą przebywać na kolanach właścieli. Jak się Państwo zapewnie domyślacie, nie jest to rozsądne rozwiązanie, ponieważ zdecydowanie ogranicza swobodę ruchu, a ponadto skupia uwagę na czworonogu zamiast na drodze. Dla tych z Was, którzy chcą w końcu zaznać spokoju podczas jazdy z psem, lub dla tych, którzy chcą zapewnić czworonogowi większą wygodę, przygotowaliśmy nową kolekcję fotelików do samochodu. Prezentowany powyżej model sprawdzi się przede wszystkim w samochodach, które posiadają ciemną tapicerkę. Produkt ten powstał z wysokiej jakości tkanin, które zostały zestawione ze sobą nie tylko pod względem wizualnym ale i również praktycznym. Zewnętrzna strona fotelika wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś jego wnętrze wyściełano eleganckim futerkiem z nadrukiem czarno-białych pasków do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej zebry. Grube i puszyste ścianki boczne siedziska wypchane zostały drobnymi kulkami silikonowymi dzięki czemu cały produkt jest niezwykle lekki i sprężysty. Nasz fotelki z łatwością przymocować można do tylnego siedzenia za pomocą uchwytów, które znajdują się na tylnej ściance. Ponadto wyposażony został on także w mini smycz, która przymocowana do obroży pieska uniemożliwi mu poruszcznie się po całym samochodzie. 
Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).
Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.
 
Zalety fotelika:
  • bardzo wygodny i niezastąpiony podczas zarówno długich, jak i krótkich podróży
  • wyposażone w krótką smycz
  • wykonane z bardzo miłych w dotyku materiałów
  • można prać go w pralce
  • posiadana cyrkoniową ozdobę na ściance bocznej
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Pomarańczowe legowisko dla psa
Cena od: 40.00 zł
Koc jasny brąz-ecru
Cena od: 69.00 zł
Bezrękawnik dla psa czerwony
Cena od: 60.00 zł
Legowiska