Współpracuj z nami

Siedzisko samochodowe panterka

Kod produktu: AKFO 1071
Cena: 150.00
Produkt archiwalny
Informacje
Jeśli znaleźli się Państwo na naszej stronie i przeglądają Państwo właśnie ofertę naszych fotelików samochodowych to pewnie mieliście do czynienia z nieokiełznanym czworonogiem, który podczas podróży nie może znaleźć sobie miejsca i przemieszcza się po całym samochodzie. Aby tego uniknąc proponujemy Wam zakup jednego z fotelików, które wyposażone zostały w szereg zabezpieczeń, dzięki czemu podróż psem będzie bezpieczna i komfortowa. Kolejnym atutem naszego fotelika dla psa jest fakt że doskonale ono chroni tapicerkę samochodu przed wszelakiego rodzaju zabrudzeniami jakie mogą powstawać podczas przewożenia pupila autem. Od teraz błoto, piasek czy też sierść psa zawsze pozostanie wewnątrz fotelika – który zawsze bardzo można bardzo szybko  i bezproblemowo wyprać w pralce. Prezentowany przez nas fotelik samochodowy wykonany został z najlepszych gatunkowo materiałów dzięki czemu z pewnością posłuży Państwa pupilowi przez kilka lat. Zarówno boki fotelika jak i samo siedzisko, na którym wypoczywa pies podczas transportu wykonane zostały z przyjemnych w dotyku tkanin. W omawianym przypadku zewnętrzna strona produktu obszyta została czarną kodurą, zaś wnętrze obite zostało delikatnym futerkiem w beżowo-czarne cętki pantery. Dodatkowo i ścianki boczne, i poduszka wypełnione zostały kulkami silikonowymi, dzięki czemu cały fotelik jest niezwykle wygodny i miękki.  W celu poprawienia wizualnych walorów fotelika tylna ścianka produktu przyozdobiona została niewielkim logo naszej firmy. 
Nasz fotelik samochodowy jest bardzo łatwy w montażu – za pomocą pasów bezpieczeństwa przypina się go do fotela pasażera lub tylnej kanapy, dzięki czemu nawet podczas bardzo energicznych hamowań samochodu pozostaje on na swoim miejscu. Produkt wyposażony został również w mini smycz, dzięki której pies przez całą podróż samochodem pozostaje na swoim miejscu. Sama smycz jest na tyle długa że pupil może swobodnie podróżować w foteliku a także obserwować co interesującego dzieje się za oknem.
 
Zalety fotelika:
  • podnosi komfort i bezpieczeństwo podczas podróży
  • miękki i bardzo wygody
  • posiada mini smycz
  • można prać go w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach)
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska