Współpracuj z nami

Siedzisko samochodowe amarantowy tygrysek

Kod produktu: AKFO 1072
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje
Pewnie każda z kobiet, która posiada małego czworonoga wie z doświadczenia, że pies chce spędzać jak najwięcej czasu ze swoją właściwielką. O ile przebywając w mieszkaniu nie jest to uciążliwe, o tyle podczas jazdy samochodem może stać się to problematyczne. Z doświadczenia wiemy, że psy chcą albo obserwować przez okno szybko przemijający obraz, albo też siedzieć na naszych kolanach, podczas gdy my prowadzimy samochód. Nie jest to jednak bezpieczne dla żadnej ze stron, ponieważ osoba, która prowadzi samochód nie ma pełnej płynności ruchów, a ponadto skupia się na tym, aby zapewnić psu wygodę zamiast skupić się na drodze. By rozwiązać ten problem proponujemy Państwu zakup jednego z innowacyjnych fotelików samochodowych, które umożliwią psu bezpieczną i komfortową jazdę, a Wam świadomość, że wypełniacie w pełni swoje obowiązki jako kierowca. Dla osób, które właśnie stoją przed wyborem odpowiedniego fotelika dla swojego psa nasza firma przygotowała kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest prezentowany przez nas powyżej czarno-różowe siedzisko tygrysek. Model został zaprojektowany tak aby pomieścić w sobie pupila którego waga ciała nie przekracza 6-7 kg. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały, dzięki czemu jest bardzo miłe w dotyku i bardzo wygodne. Zewnętrzna strona fotelika uszyta została z czarnej kodury zaś jego środek przyozdobiliśmy delikatnym futerkiem w czarno-różowe paski. Mamy nadzieję, że fotelik przypadnie do gustu zarówno pieskowi, jak i właścicielce. Zarówno boki jak i sama poduszka, na której spoczywać będzie piesek wypełnione zostały dużą ilością kulek silkonowych przez co legowisko jest bardzo wygodne a przy tym lekkie. 
Nasz produkt został zaprojektowany, tak aby spełniał wszystkie warunki bezpieczeństwa w trakcie przewozu pupila samochodem. Wysokie ścianki boczne zapobiegają jego wypadnięciu z fotelika nawet w trakcie dokonywania bardzo ostrych zakrętów czy też hamowań. Dodatkowo wewnątrz legowiska zamocowana została krótka smycz, która przypięta do obroży czworonoga uniemożliwi mu poruszanie się po całym samochodzie. Również sam fotelik wyposażono w uchwyty zapinane do pasów bezpieczeństwa.
Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).
Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.
 
Zalety fotelika:
  • ma bardzo ładny, ekstrawagancki wygląd
  • wygodny i miły w dotyku
  • może być wykorzystywany jako legowisko
  • posiada specjalne zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo pupilowi
  • łatwy w montażu
  • można prać go w pralce
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska