Współpracuj z nami

Popielaty fotelik samochodowy dla psa lub kota

Kod produktu: AKFO 1320
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Wszyscy doskonale świadomi jesteśmy tego, iż odpowiednia pielęgnacja psa, lub kota, który jest członkiem naszej rodziny jest kluczowa, zwłaszcza gdy chcemy być w odpowiedniej, zdrowej relacji ze swoim pupilem. Należy pamiętać, że spędzanie odpowiedniej ilości czasu ze swoim pupilem, wspólna zabawa, czy przytulanie się również zalicza się do pielęgnacji czworonoga. Wielu z nas posiada zapewne nie tylko jednego pieska, czy kotka dlatego też w takiej sytuacji istotnym jest odpowiednie przygotowanie mieszkania i zainwestowanie w produkty, które zdecydowanie ułatwią nam codzienne funkcjonowanie, oraz sprawią, że nasze zwierzaki poczują się komfortowo i bezpiecznie. Bardzo duże grono właścicieli psów uwielbia zabierać swoje czworonogi na przejażdżki samochodowe, bądź też wypady do galerii handlowej, czy też na zakupy. Szerokiemu gronu naszych stałych klientów z pewnością doskonale znane są torby dla psów i kotów, które ułatwiają transport czworonoga, kiedy jesteśmy pieszo, bądź też podróżujemy pociągiem - w tym momencie jednak chcielibyśmy zaproponować akcesorium, które sprawdzi się, jeżeli należycie Państwo do osób przemieszczających się samochodem. Fotelik samochodowy, który widzicie Państwo na zdjęciach powyżej został skonstruowany w taki sposób, by zachować wszystkie zalety legowiska standardowego, przy czym ułatwi przewożenie czworonoga. 

Popielaty fotelik samochodowy dla psa lub kota 

Siedzisko samochodowe dla psa lub kota powinno być przede wszystkim bezpieczne, odpowiednio wyprofilowane oraz wygodne, dlatego podczas tworzenia naszych nowych modeli użyliśmy najlepszych możliwie dostępnych na rynku materiałów oraz wypełnień. Również i to zaprezentowane na powyższych zdjęciach siedlisko samochodowe dla psa zaliczyć należy do topowych produktów a dzieje się tak za sprawą jego stonowanej kolorystki która idealnie komponuje się z większością tapicerek samochodowych. Zewnętrzna strona siedziska wykonana została z czarnej bawełny natomiast jego środek odszyty został gładkim, popielatym futerkiem. Warto również wspomnieć o wygodzie siedziska – otóż dzięki super miękkim i sprężystym wypełnieniom (kulka silikonowa) jakie zostały wykorzystane podczas produkcji tego siedziska może bez pieszych przeszkód podróżować w samochodzie kilka godzin nie odczuwając żadnego dyskomfortu, bowiem gruby i bardzo sprężysty spód oraz ścianki boczne produktu doskonale amortyzują wszystkie nierówności na drodze.

Prezentowane przez nas popielate siedzisko samochodowe wyposażone zostało w specjalne uchwyty z klamrami, które mocowane są do pasów bezpieczeństwa – to właśnie dzięki nim siedzisko pozostaje na swoim miejscu podczas niebezpiecznych sytuacji na drodze. Nad pozostaniem psa w foteliku czuwa specjalna, regulowana mini smycz którą przypina się pupilowi do obroży bądź szelek. 

W razie zabrudzeń fotelik z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty, oraz temp. 40 stopni Celsjusza. Bardzo ważne jest także, by przed praniem wyciągnąć z jednej ze ścianek bocznych drewniane usztywnienie. 

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.  

Zalety fotelika dla psa lub kota:

  • wygodny, elegancki i praktyczny
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • przyozdobiony haftem
  • można z niego korzystać także w mieszkaniu
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • ułatwia podróżowanie z czworonogiem
  • wyposażony w smycz, którą przypina się zwierzęciu do obroży lub szelek 

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska