Współpracuj z nami

Niebieskie siedzisko samochodowe dla psa

Kod produktu: AKFO 1227
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Czy ktoś z Państwa myślał kiedyś o tym jak właściwie przewieźć swojego pupila w samochodzie? Różnego rodzaju transportery, czy klatki mogą okazać się niewygodne jeśli w grę wchodzi dłuższa podróż. Zostawić psa wolnego i pozwolić mu przemieszczać się po całym samochodzie, czy może zamknąć go w bagażniku? My także jako właściciele małych psów zadawaliśmy sobie takie pytania, dopóki nie wpadliśmy na pomysł stworzenia innowacyjnych fotelików-legowisk przeznaczonych do jazdy samochodem. Skoro małe dzieci mają dla siebie specjalne foteliki to dlaczego nasze czworonogi nie mogą ich mieć? :)

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów i półproduktów, oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Produkt posiada szeroką gamę unowocześnień, dzięki którym podróż okaże się być nie tylko komfortowy, ale przede wszystkim bezpieczny. Prezentowane posłanie to idealna propozycja dla pieska, który uwielbia spędzać czas ze swoim właścicielem, a przy tym lubi zwracać na siebie uwagę. Zewnętrzna strona fotelika samochodowego uszyta została z czarnej bawełny, natomiast od środka kanapa obita została miłym w dotyku futerkiem w kolorze jasnego błękitu. Nie pozostanie to bez znaczenia dla Twojego pupila, kiedy znużony podróżą wtuli się w miłą tkaninę. Zarówno boki, jak i sama poduszka fotelika od środka wypchane zostały bardzo miękkim i sprężystym materiałem w postaci dużej ilości kuleczek silikonu, które nie będą wywoływać reakcji alergicznych u psów, a ponadto dopasują się idealnie do ich kształtów anatomicznych. Wysokie i szerokie ścianki boczne doskonale amortyzować będą każdy zakręt, dzięki czemu Twój pupil będzie mógł czuć się spokojny w posłaniu. Produkt wyposażony został również w krótką smycz, którą przypina się do obroży, dzięki której pies pozostaje cały czas na swoim miejscu i nie przeszkadza w prowadzeniu samochodu. Również sam fotelik wyposażono w uchwyty zapinane do pasów bezpieczeństwa, co daje gwarancję, iż zostanie on w tym samym miejscu przez cały okres trwania podróży. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach widocznych powyżej przedstawiony został wariant dla pieska z napisem "Prince" i anielskimi skrzydłami.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.  

Zalety fotelika dla psa:

  • wygodny, miękki i sprężysty
  • doskonale sprawdza się w podróży z małym czworonogiem
  • amortyzuje gwałtowne zakręty
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • przyozdobiony haftem
  • wyposażony w krótką smyczkę

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska