Współpracuj z nami

Fotelik samochodowy brązowy

Kod produktu: AKFO 1066
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje
Ze statystyk dotyczących wypadków drogowych wynika, że duża część właścicieli małych psów rzadko kiedy stosuje jakiekolwiek zabezpieczenia podczas transportu psa, a przecież zostało dokładnie określone w jaki sposób powinniśmy podróżować z naszym pupilem. Luźno biegające zwierzę wewnątrz jadącego z dużą prędkością samochodu może być ogromnym zagrożeniem. Wiemy, że gdy przebywa z nami w pojeździe nasz ukochany pupil to nie poświęcamy,tak jak powinniśmy, całej uwagi drodze i jej otoczeniu, a sprawdzamy czy czworonóg znalazł idealne miejsce do odpoczynku. Dla osób, które chcą bezproblemowo i przede wszystkim bezpiecznie podróżować ze swoim psem projektanci naszej firmy stworzyli nową kolekcję fotelików, które umożliwią psu bezpieczną i komfortową podróż. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tkanin oraz zróżnicowanej kolorystyce mają Państwo możliwość idealnie dobrać wybrany przez siebie model fotelika do koloru tapicerki w swoim samochodzie. Przedstawiony na zdjęciach model doskonale sprawdzi się na ciemnych obiciach auta. 
Nasz fotelik wykonany jest z wytrzymałych, a przy tym bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Zewnętrzna strona siedziska uszyta została z lekko usztywnionej kodury w kolorze czarnym, a wnętrze obite delikatnym i miłym futerkiem w kolorze jasnego brązu. Cały produkt wypchany został miękkimi i sprężystymi kulkami silikonu, dzięki czemu leżący w nim piesek doskonale zniesie nawet bardzo długą podróż. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się także na umieszczenie cyrkoniowego napisu "York Design" na ściance bocznej.
Prezentowany przez nas produkt wyposażony został ponadto w krótką smycz, która przypięta do obroży psa uniemożliwi mu przemieszczanie się po samochodzie, oraz w zapięcia, którymi przypiąć można legowisko do zapięć od pasów bezpieczeństwa na tylnym siedzeniu.
Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.
Zalety fotelika:
  • niezastapiony podczas transportu psa
  • pomieści psa ważącego maksymalnie 6-7kg
  • można prać go w pralce
  • posiada szereg zabezpieczeń, które uniemożliwią pupilowi poruszanie się po całym samochodzie
  • zabezpiecza tapicerkę przed zadrapaniami i uszkodzeniami
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska