Współpracuj z nami

Czerowny fotelik samochodowy dla psa

Kod produktu: AKFO 1196
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Dzięki sugestiom naszych stałych klientów, udało nam się zaprojektować fotelik samochodowy, który podniesie komfort jazdy Twojego pupila, a Tobie pozwoli skupić się na drodze, a nie na psie, który nie może znaleźć sobie miejsca w samochodzie. Najnowszy produkt wyposażony został w szereg zabezpieczeń, które uniemożliwią psu niepożądane przemieszczanie się po całym samochodzie, a przy tym Tobie umożliwią spokojną jazdę. Z tego miejsca chcielibyśmy jednak podkreślić, iż korzystanie z fotelika nie da Państwu 100% gwarancji na ochronę czworonoga podczas wypadku.

Zewnętrzna strona fotelika obszyta została czarną bawełną, a wnętrze niezwykle miłym w dotyku, amarantowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Produkt od wewnątrz wypchany został dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo wygodny i lekki, przez co również łatwy w przenoszeniu. Dbając także o walory estetyczne nasi projektanci zdecydowali się na umieszczenie wizerunku małego pieska na tylnym oparciu fotelika. Dzięki krótkiej smyczy zamocowanej do ścianki bocznej fotelika, a przypiętej do obroży psa, pupil może poruszać się tylko i wyłącznie w jego obrębie. Dodatkowo chroni on tapicerkę przed wszelkiego rodzaju zadrapaniami oraz sierścią psa. Zapięcia, które widzicie Państwo na zdjęciu nr 2 uniemożliwiają niepożądane przemieszczanie się fotelika po całym samochodzie. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. oraz z programem nastawionym na niskie wirowanie.

Zalety fotelika dla psa:

  • zdecydowanie ułatwia i usprawnia podróż z czworonogiem
  • jest oryginalny i bardzo ładny
  • nadaje się do prania w pralce
  • wygodny i miękki
  • przyozdobiony haftem
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska