Współpracuj z nami

Czarny fotelik samochodowy york

Kod produktu: AKFO 1287
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zastanawiasz się w jaki sposób ułatwić zarówno sobie, jak i swojemu czworonogowi podróżowanie samochodem? Twój pies ma dość korzystania ze skippera, a Ty nie chcesz słuchać jego skowytów i płakania? Chciałbyś zagwarantować mu trochę więcej wolności i pozwolić mu obserwować przez okno zmieniające się otoczenie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu, bowiem nasza firma przygotowała innowacyjny i niezwykle praktyczny fotelik samochodowy, który został wyposażony w szereg zabezpieczeń, mających na celu ochronę zwierzęcia. Praktyczne i niezwykle oryginalne legowisko, to produkt, który uwielbiany jest przez szerokie grono zmotoryzowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą, teraz Ty możesz także do nich dołączyć! Nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz dogłębne przeanalizowanie wszystkich potrzeb małych czworonogów pozwoliły nam zaprojektować niezwykle komfortowy dla obu stron produkt. Nasz innowacyjny projekt fotelika samochodowego nie tylko sprawi, że pies, czy kot chętniej zdecydują się na podróżowanie samochodem, ale przede wszystkim zagwarantuje im wysoki komfort podróży, odpoczynku, oraz umożliwi im posiadanie stałego kontaktu ze zmieniającym się otoczeniem i obserwowanie.

Czarny fotelik samochodowy york 

Do wykonania eleganckiego i praktycznego fotelika samochodowego posłużymy nam materiały i półprodukty najwyższej jakości, tak by zagwarantować każdemu czworonogowi, który wypoczywać będzie w jego wnętrzu najwyższy standard. Zewnętrzna strona obicia fotelika samochodowego wykonana została z czarnej, odpornej na zadrapania i zniszczenia bawełny, natomiast środek uszyty został z ciepłego i miękkiego futerka minky w tym samym kolorze. Zastosowanie takich, a nie innych tkanin nie tylko wpłynie na jakość snu zwierzęcia, ale także doskonale pasować będzie do wszelkiego rodzaju tapicerek samochodowych. Wewnętrzna tkanina, futerko minky, doskonale otuli zwierzę do snu. Wsad poduszki i ścianek bocznych stanowi duża ilość kulki silikonowej, która umożliwi wygodne ułożenie się psa i dopasuje się do jego kształtów anatomicznych. Na wewnętrznej ściance umieściliśmy niewielki haft przedstawiający małego pieska. Ważną zaletą fotelika jest fakt, że można z niego korzystać także jako legowisko w mieszkaniu. Produkt ten jednak wyposażony został w szereg zabezpieczeń, których zadaniem jest ochrona zwierzęcia. Krótka smyczka, która znajduje się wewnątrz posłania, przypięta do obróżki, bądź też szelek psa pozwoli mu swobodnie przemieszczać się w odrębie posłania, uniemożliwiając jednocześnie przeszkadzanie prowadzącemu samochód poprzez wchodzenie na kolana. Fotelik samochodowy posiada ponadto zapięcia z tyłu, które przymocowane do pasów bezpieczeństwa, zapobiegać będą przemieszczaniu się legowiska po całym samochodzie.

W razie zabrudzeń fotelik z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty, oraz temp. 40 stopni Celsjusza. Bardzo ważne jest także, by przed praniem wyciągnąć z jednej ze ścianek bocznych drewniane usztywnienie. 

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.  

Zalety fotelika dla psa:

  • wygodny, praktyczny i bardzo oryginalny
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • nadaje się do wykorzystywania także jako legowisko w mieszkaniu
  • ozdobiony eleganckim haftem
  • miękki, miły w dotyku i przytulny
  • zdecydowanie ułatwia podróżowanie z czworonogiem
  • wyposażony w szereg zabezpieczeń

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:

Fotelik rest rewelacyjny Bardzo milutki i łatwy w montażu POLECAM !!!
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Legowiska