Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów

Sklep internetowy York Design, dostępny pod adresem www.ubrankadlapsow.com, prowadzony jest przez firmę:

York Group Gertruda Czechowicz
ul. Zimowit 5/1
35-605 Rzeszów,
NIP 813-156-37-13
Regon 180388792

Regulamin zakupów
 
Składanie zamówień:
  1. Zamówienia od naszych klientów przyjmujemy przez stronę internetową www.ubrankadlapsow.com lub telefonicznie.
  2. Podstawowym warunkiem zrealizowania przez naszą firmę zamówienia jest podanie przez klienta prawdziwego adresu zamieszkania, telefonu oraz adresu e-mail. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych lub niepełnych danych kontaktowych, firma York Group zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.
  3. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, w której podajemy specyfikację wybranych akcesoriów dla psa oraz kwotę do zapłaty towaru. W razie konieczności uzyskania przez klienta dodatkowych informacji związanych z zamówieniem prosimy Państwa o kontakt telefoniczny (przed rozmową prosimy o podanie numeru zamówienia).
Czas realizacji:
Czas realizacji zamówienia w naszym sklepie wynosi:
  • maksymalnie do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia ( forma płatności " przy odbiorze ") lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie ( forma płatności " przedpłata na konto ") - dotyczy :legowisk, obroży, toreb oraz innych akcesoriów) z wyłączeniem ubranek dla psów
  • maksymalnie do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (forma płatności "przy odbiorze " lub zaksięgoewania wpłaty na naszym koncie ( forma płatności "przedpłata na konto " ) - dotyczy : produktów gotowych o rozmiarach standardowych i szytych wg podanych przez klienta  indywidualnych wymiarów psa -ubranka
Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. W przypadku płatności przelewem powyższy termin może wydłużyć się o czas realizacji przelewu.
Wysyłka i zwroty
Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską . Koszt dostawy towaru według aktualnych cen Poczty Polskiej lub 18 złotych (brutto) za przesyłkę kurierską do 10 kg. Termin realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych od daty zaksiegowania wplaty na naszym koncie. Zgodnie z obowiązującym prawem, towar nabyty w sklepie internetowym można zwrócić w ciagu dziesięciu dni od daty zakupu. Zwroty przyjmujemy tylko fabrycznie zapakowane, kompletne, z dołączonymi dowodami zakupu: paragon/faktura, gwarancja, instrukcja użytkowania. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych.
Poczta Polska.

Klient dokonując zakupów w firmie York Group (składając zamówienie) tym samym udziela sprzedawcy (firmie York Group) pełnomocnictwa, w którym upoważnia sprzedawcę do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych w Jego imieniu i na jego rachunek. Wynagrodzenie za powstałą w ten sposób usługę pośrednictwa wliczone jest w cenę towaru. Kupienie towaru oznacza jednocześnie zaakceptowanie warunków sprzedaży, a więc również udzielenie upoważnienia sprzedawcy do zlecenia w imieniu kupującego wykonania usługi przesłania paczki. W ten sposób sprzedający (firma York Group) nie będzie świadczył usługi przesłania towaru, a jedynie obciąży kupującego zwrotem poniesionych w Jego imieniu kosztów. Izba Skarbowa potwierdziła, że w takiej sytuacji zwrot kosztów przesyłki nie podlega VAT (wskazania zgodnie z art. 43 ust. 1 ptk1 ustawy o VAT  zwalnia się od podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy). Pod pozycja drugą tego załącznika zostały wymienione usługi świadczone przez Pocztę Polską i oznaczone symbolem PKWiU 64.11. Zwolnienie to ma więc szczególny, podmiotowy charakter i dotyczy wyłącznie czynności wykonywanych przez Pocztę Polską na rzecz zleceniodawcy.

Zasady płatności:
  • przelew na konto
  • płatnośc za pobraniem
Reklamacje:
W przypadku dostawy kurierskiej za uszkodzenie odpowiada firma kurierska. Prosimy o sprawdzenie towaru w obecności kuriera.
Reklamacje dotyczące wad fabrycznych przyjmujemy po dostarczeniu reklamowanego towaru do naszej siedziby.
Wymiana:
Koszty ponownego przesłania ubranek ponosi klient (jeżeli towar został wysłany zgodnie z zamówieniem). W przypadku gdy nastapiło błędne wysłanie towaru koszty przesyłki ponosi nasza Firma. Towar może zostać wymieniony na inny po uzgodnieniu z nami szczegółów.
UWAGA !!!
TOWAR SZYTY NA INWIDUALNE WYMIARY PSA, PODANE PRZEZ KLIENTA NIE PODLEGA WYMIANIE ORAZ ZWROTOWI! (rozmiar ubranek inny niż podany w tabeli:1,2,3)
Firma York Design nie ponosi odpowiedzialności za czas doręczenia przesyłki przez Pocztę Polską oraz kuriera DPD - Polska. W związku z nieterminowym dostarczeniem przesyłki firma nie będzie zwracać pieniędzy za zakupiony towar.