Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Posłanie czarno-czerwone z łapką Posłanie czarno-czerwone z łapką

powrót wydrukuj

Posłanie czarno-czerwone z łapką


Rozmiar:

rozmiar
szer. wys. gł.
cenailość
55 x 18 x 39 70.00 PLN szt
62 x 18 x 44 75.00 PLN szt
68 x 18 x 49 85.00 PLN szt


Informacje

Spędzanie czasu wraz ze swoim pupilem jest niezwykle ważne, kiedy chcą Państwo utrzymać z nim przyjazne stosunki oraz przyjaźń. Psy uwielbiają przebywać w obecności swoich właścicieli, słuchać ich rozmów, czy chociażby spać w tym pokoju, w którym pracujemy. Pielęgnowanie stosunków z psem jest niezwykle ważne, ponieważ potrzebuje on tyle samo miłości, ciepła i uwagi co dziecko. 

Więc jeśli trafili Państwo na naszą stronę, ponieważ poszukujecie czegoś, co mogłoby pomóc rozpieścić czworonoga, to produkt, który dziś nasza firma chce zaprezentować jest właśnie dla Was! Mamy przyjemność przedstawić całkowitą nowość, luksusowe legowisko z serii „Lux”. Czarno-czerwone posłanie z pewnością zagwarantuje maluchowi komfortowy sen i jednocześnie doda ekstrawagancji mieszkaniu. Oparcie wykonane zostało z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej i obite czarnym futerkiem. Górny rant przyozdobiony został czerwonym futerkiem o strukturze różyczek. Dbając o walory estetyczne spania, zdecydowaliśmy się także na umieszczenie psiej łapki oraz eleganckich pomponików na ściance bocznej, również w kolorze czerwonym. Kolejnym walorem posłania jest fakt, że posiada ono dwustronną poduszkę (z jednej strony w kolorze czarnym, a z drugiej w kolorze czerwonym). Podusia wypełniona jest ponadto kuleczkami silikonowymi, które nie wywołują u czworonoga reakcji alergicznych i doskonale izolują go przed chłodem podłoża, co nie pozostaje bez znaczenia, zwłaszcza dla piesków, które mieszkają w domach, gdzie położone są płytki. 

Zarówno oparcie jak i samą poduszkę z bez trudu można prać w pralce, jednak z jednym małym zastrzeżeniem - proszę pamiętać o tym aby temperatura kąpieli nie przekraczała 45 stopni Celsjusza, gdyż umieszczony w poduszce silikon może pozbijać się w grudki co z kolei może znacząco wpłynąć na sprężystość całego posłania. Oferowany przez nas produkt przeznaczony jest dla piesków małych gabarytów takich jak chihuahua, grzywacz chiński, york, czy pinczer miniaturowy. Nasz nowy model posłania dostępny jest w trzech rozmiarach, tak więc każdy z Państwa z pewnością dobierze odpowiedni model dla swojego małego pupila. 

Aby stworzyć niepowtarzalny komplet, proponujemy Państwu zakup kocyka, który kolorystycznie idealnie pasować będzie do wyżej omawianego legowiska. Jeśli chcecie go zobaczyć, wystarczy jedynie klinkąć w ten link. 

Zalety posłania
  • elegancki i oryginalny
  • idealny do wypoczynku na werandzie lub balkonie
  • bez problemu można korzystać z niego również podczas przewożenia pupila
  • posiada dwustronną poduszkę
  • z powodzeniem można prać je w pralce

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.